Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.11) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
