Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.11) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Field
id: Bidang

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Machine name
id: Nama mesin
