Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.11) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
