Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.11) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Field
mn: Талбар

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
