Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.11) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە
