Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: Yes
ca: Sí

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Separator
ca: Separador

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Show as expanded
ca: Mostra'l ampliat
