Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Closed
eu: Itxita

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Show as expanded
eu: Zabalik erakutsi
