Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Closed
gu: બંધ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Separator
gu: વિભાજક
