Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Closed
hy: Փակված

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Show as expanded
hy: Ցույց տալ բացված վիճակում
