Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Show as expanded
lt: Rodyti išplėstą
