Simple Open Hours (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం
