Simple Open Hours (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Closed
ar: مغلق

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Separator
ar: فاصل

en: Show as expanded
ar: الإظهار بشكل موسع
