Simple Open Hours (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Closed
tr: Kapalı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Separator
tr: Ayraç

en: Time Format
tr: Saat Biçimi

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Show as expanded
tr: Genişletilmiş olarak göster
