Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Closed
es: Cerrado

en: Yes
es: Sí

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Separator
es: Separador

en: Time Format
es: Formato temporal

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Show as expanded
es: Mostrar expandido

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
es: Compruebe <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">la documentación para formatos de fecha de PHP</a>.
