Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Closed
fi: Suljettu

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Separator
fi: Erotin

en: Time Format
fi: Aikamuoto

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Show as expanded
fi: Näytä laajennettuna
