Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Closed
is: Lokuð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Separator
is: Skilja

en: Field types
is: Tegundir svæða
