Simple Open Hours (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë
