Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Show as expanded
bo: རྒྱ་བསྐྱེད་པའི་རྣམ་པར་སྟོན་པ
