Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Closed
cs: Zavřená

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Time Format
cs: Formát času

en: Field types
cs: Typy polí

en: Show as expanded
cs: Zobrazit rozbalené

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
cs: Viz <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentace formátů data v PHP</a>.
