Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Separator
da: Skilletegn

en: Time Format
da: Tidsformat

en: Field types
da: Felttyper

en: Show as expanded
da: Vis udvidet

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
da: Se <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentationen af PHP datoformater</a>.
