Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Closed
et: Suletud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Separator
et: Eraldaja

en: Time Format
et: Ajaformaat

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Show as expanded
et: Näita avatuna
