Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Closed
mr: बंद

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार
