Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Closed
nl: Gesloten

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Time Format
nl: Tijdformaat

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Show as expanded
nl: Uitgeklapt weergeven

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
nl: Zie voor meer informatie over datumindelingen de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP-documentatie</a>.
