Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Time Format
sk: Formát času

en: Field types
sk: Typy polí

en: Show as expanded
sk: Zobraziť ako rozbalené
