Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Closed
th: ปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Show as expanded
th: แสดงเป็นแบบขยาย
