Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Closed
be: Зачынена

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Show as expanded
be: Паказваць разгорнутым
