Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Closed
fa: بسته شده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Separator
fa: جداکننده

en: Show as expanded
fa: نمایش به صورت باز
