Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Closed
it: Chiuso

en: Yes
it: Sì

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Separator
it: Separatore

en: Time Format
it: Formato orario

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Show as expanded
it: Mostra figli
