Simple Open Hours (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Closed
sl: Zaprto

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota
