Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Access
az: İcazə

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Layout
az: Şablon

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Page
az: Səhifə

en: Role
az: Rollar

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Permission
az: İcazə

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Access type
az: Giriş növü

en: Access options
az: Giriş seçimləri

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək

en: Parent link
az: Ana keçid

en: Provide a menu link
az: Menyu linki təqdim edin
