Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Page
bg: Страница

en: Role
bg: Роля

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Permission
bg: Разрешение

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Menu name
bg: Име на меню

en: Access type
bg: Тип на достъпа

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.
