Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Description
gl: Descrición

en: page
gl: páxina

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Access
gl: Acceso

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: Layout
gl: Disposición

en: Add page
gl: Engadir páxina

en: Expanded
gl: Expandida

en: Page
gl: Páxina

en: Role
gl: Rol

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Permission
gl: Permiso

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Access type
gl: Tipo de acceso

en: Access options
gl: Opcións de acceso

en: Parent link
gl: Enlace pai (Parent link)

en: Provide a menu link
gl: Proporcionar un enlace do menu

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
gl: As ligazóns de menú con pesos máis baixos móstranse antes que as ligazóns con pesos máis altos.
