Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Description
he: תיאור

en: page
he: דף

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Name
he: שם

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Path
he: מיקום

en: Menu
he: תפריט

en: Layout
he: פריסה

en: Expanded
he: מורחב

en: Page
he: דף

en: Role
he: תפקיד

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Permission
he: הרשאה

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Access type
he: סוג גישה

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: Parent link
he: קישור אב

en: Provide a menu link
he: קביעת קישור בתפריט

en: Shown when hovering over the menu link.
he: יוצג במעבר עכבר על הקישור בתפריט.

en: The layout has been saved.
he: הפריסה נשמרה.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
he: קישורי תפריט עם משקל נמוך יופיעו לפני קישורים עם משקל גבוה.
