Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Page
kk: Бет

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Permission
kk: Құқық

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: Access type
kk: Рұқсат түрі
