Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Description
lt: Aprašymas

en: page
lt: puslapis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Access
lt: Priėjimas

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Page
lt: Puslapis

en: Role
lt: Rolė

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Permission
lt: Leidimai

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Parent link
lt: Tėvinė nuorodą

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
lt: Meniu nuorodos su mažesniu svoriu bus rodomos aukščiau tų kurios turės didesnį svorį.
