Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: page
sq: faqe

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: Page
sq: Faqe

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Permission
sq: Të drejta

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: Access type
sq: Lloji i hyrjes
