Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Description
af: Beskrywing

en: page
af: bladsy

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: Page
af: Bladsy

en: Role
af: Rol

en: Permission
af: Permissie

en: Access type
af: Toegangstipe
