Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Path
am: ዱካ

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Page
am: ገጽ

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት

en: Menu name
am: የምናሌው ስም

en: Access type
am: የመድረሻ አይነት
