Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Page
ast: Páxina

en: Role
ast: Rol

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
