Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Description
be: Апісанне

en: page
be: старонка

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: Access
be: Доступ

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Page
be: Старонка

en: Role
be: Роля

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Permission
be: Дазвол

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: Menu name
be: Назва меню

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Access type
be: Тып дасягу

en: Parent link
be: Зыходная спасылка

en: Provide a menu link
be: Забяспечваць спасылку меню

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.
