Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Menu
bn: মেনু

en: Menu settings
bn: মেনু সেটিংস

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Provide a menu link
bn: একটি মেনুতে লিংক হিসেবে রাখুন

en: Shown when hovering over the menu link.
bn: মেনু লিংকের ওপর মাউস কার্সর নিলে এটি দেখা যাবে।
