Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Name
dz: མིང་།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Access type
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་དབྱེ་བ།
