Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: Access
eo: Atingo

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Page
eo: Paĝo

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: Access type
eo: Alira tipo

en: Parent link
eo: Supera ligilo
