Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Description
et: Kirjeldus

en: page
et: leht

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Access
et: Ligipääs

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Layout
et: Paigutus

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Page
et: Lehekülg

en: Role
et: Roll

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Permission
et: Õigus

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: Access options
et: Ligipääsu valikud

en: Access settings
et: Ligipääsu sätted

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: Parent link
et: Vanemlink

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
et: Menüü lingid madalamate väärtustega kuvatakse enne kõrgemate väärtustega linke.
