Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Description
fi: Kuvaus

en: page
fi: sivu

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: Access
fi: Pääsy

en: Path
fi: Polku

en: Menu
fi: Valikko

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Add page
fi: Lisää sivu

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Page
fi: Sivu

en: Role
fi: Rooli

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Access type
fi: Pääsytyyppi

en: Access options
fi: Käytön ominaisuudet

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: Parent link
fi: Isäntälinkki

en: Provide a menu link
fi: Näytä sivu valikossa

en: Shown when hovering over the menu link.
fi: Näytetään vietäessä hiirtä linkin yli.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
fi: Pienemmällä painolla olevat valikkokohdat näytetään ennen suurempipainoisia.
