Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Access
hr: Pristup

en: Path
hr: Putanja

en: Menu
hr: Izbornik

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Page
hr: Stranica

en: Role
hr: Uloga

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Access type
hr: Tip pristupa

en: Access settings
hr: Pravila pristupa

en: Parent link
hr: Nadređena poveznica

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
