Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Permission
ne: अनुमति

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Machine name
ne: मशीन नाम
