Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном

en: Path
os: Фæндаг
