Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Description
ru: Описание

en: page
ru: страница

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Parent
ru: Родитель

en: Name
ru: Название

en: Access
ru: Доступ

en: Path
ru: Путь

en: Menu
ru: Меню

en: Layout
ru: Макет

en: Add page
ru: Добавить страницу

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: Page
ru: Страница

en: Role
ru: Роль

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Permission
ru: Право доступа

en: Menu link title
ru: Название ссылки меню

en: Menu name
ru: Название меню

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Access type
ru: Тип доступа

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Access options
ru: Настройки доступа

en: Access settings
ru: Настройки доступа

en: Discard changes
ru: Отменить изменения

en: Parent link
ru: Родительская ссылка

en: Provide a menu link
ru: Создать ссылку в меню

en: Shown when hovering over the menu link.
ru: Описание, показываемое при наведении мыши на ссылку меню.

en: Save layout
ru: Сохранить макет

en: The layout has been saved.
ru: Макет был сохранён.

en: Manage pages.
ru: Управлять страницами.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
ru: Ссылки меню с меньшим весом отображаются перед ссылками с большим весом.
