Simple Page Manager (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Menu
th: เมนู

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Menu link title
th: รายการ

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Access type
th: ชนิดการเข้าถึง

en: Discard changes
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง

en: Parent link
th: ลิงค์หลัก

en: Provide a menu link
th: เปิดช่องให้ลิงค์เมนู

en: Shown when hovering over the menu link.
th: แสดงเมนูเมื่อเลื่อนไปเหนือลิงค์

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
th: ลิงค์เมนู มีน้ำหนักต่ำกว่าจะแสดงก่อนลิงค์ที่มีน้ำหนักสูง
